City Center,Scanderbeg Square, Tirana, Albania

Beauregard-header-img
2 Adult, 0 Child
* Garancia me çmim më të mirë
Rezervoni taniCLOSE

Suita Ekzekutive

Suitat Ekzekutive janë të ngrohta dhe të rehatshme me një siperfaqe 70 m2 konsiderueshme, një dhomë ndenjeje, një dhomë të madhe me krevat dopio të madh dhe të gjitha lehtësitë që mund të presim nga një hotel luksoz me 4 yje siç Hotel Tirana International është vlerësuar. Çdo dhomë është e pajisur me mobilje bashkëkohore, pëlhura të bukura, dy telefona, dy TV LED full HD, 30 kanale televizive falas, sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar, internet wireless me shpejtësi të lartë falas, kasafortë, makinë kafeje me bustina kafe falas dhe mini-bar me një përzgjedhje të pijeve freskuese, pijeve alkoolike dhe snacks. Të vendosura në kate të ndryshme, të gjitha Suitat Ekzekutive janë me pamje nga qendra e qytetit - Sheshi Skënderbej dhe bulevardi kryesor i qytetit.

Facilitetet e dhomave

Ndër të tjera në dhomat e Hotelit do të gjeni:

 • Internet WiFi pa pagesë
 • TV satelitor falas (30 kanale pa pagesë si dhe mundësi plotësimi të kërkesave tuaja për cdo kanal televiziv që ju deshironi)
 • Kasaforte
 • Tavoline Pune
 • Tualet privat me vaskë ose dush
 • Tharëse flokësh
 • Aksesor tualeti
 • Minibar
 • Ajër i kondicionuar qëndror (me kontroll individual)
Ndërkohë, klientët e akomoduar në hotel mund të përfitojnë edhe nga shërbimet e mëposhtme:
 • Frekuentim falas i Pishinës, Palestrës dhe Saunës ne Qendrën SPA,
 • Parking i sigurtë (i survejuar me roje dhe kamera Sigurie 24 orë),
 • Përdorimi i kompjuterit dhe internetit pa pagesë në qendrën e biznesit (shërbim 24 orë),
 • Shërbim Lavanderie.
 • 24orë ndihmë për bagazhet,
 • Shërbim në dhomë,
 • Telefonata zgjimi

Zgjedhja më e mirë - Çmimi më i ulët i garantuar

PRENOTO DIREKT