Suitat Ekzekutive janë të ngrohta dhe të rehatshme me një siperfaqe 70 m2 konsiderueshme, një dhomë ndenjeje, një dhomë të madhe me krevat dopio të madh dhe të gjitha lehtësitë që mund të presim nga një hotel luksoz me 4 yje siç Hotel Tirana International është vlerësuar. Çdo dhomë është e pajisur me mobilje bashkëkohore, pëlhura të bukura, dy telefona, dy TV LED full HD, 30 kanale televizive falas, sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar, internet wireless me shpejtësi të lartë falas, kasafortë, makinë kafeje me bustina kafe falas dhe mini-bar me një përzgjedhje të pijeve freskuese, pijeve alkoolike dhe snacks. Të vendosura në kate të ndryshme, të gjitha Suitat Ekzekutive janë me pamje nga qendra e qytetit - Sheshi Skënderbej dhe bulevardi kryesor i qytetit.


DerSpiegel en